Hikayemiz

Basında Biz

İNGİLTERE’DE ATAK YANGIN

Can ve mal korumaya sarsılmaz bir bağlılıkla Atak Yangın, yangın önleme ve söndürmede güvenilir bir isim olarak ortaya çıkmıştır. Çok çeşitli yenilikçi ürün ve hizmetlerle şirket, Londra’daki işletmeler ve topluluklar için en yüksek düzeyde güvenliği sağlamayı hedefliyor. İsmail Cem İyitoğlu’nun rehberliğinde, Atak Yangın alanında sınırları zorlamaya ve yeni standartlar belirlemeye devam ederek gerçek bir sektör öncüsü konumunu sağlamlaştırıyor.

Fire Expert Warns of Growing Threat from Summer Forest Fires

Iyitoglu emphasizes that climate change is the primary driver behind this distressing phenomenon. Rising temperatures have led to more frequent and severe heatwaves, causing vegetation to dry out and become highly flammable. Additionally, altered weather patterns have disrupted precipitation, leaving forests more susceptible to ignition.
digital-journal-uk

Fire Expert Ismail Cem Iyitoglu Issues Warning About Escalating Summer Forest Fire Hazards

Ismail Cem Iyitoglu calls for immediate action to address this pressing issue on multiple fronts. Firstly, governments and international bodies must prioritize implementing robust climate policies to reduce greenhouse gas emissions. By curbing the causes of climate change, we can hope to mitigate its adverse effects and reduce

Fire Expert Ismail Cem Iyitoglu Warns of Growing Threat of Summer Forest Fires

According to Iyitoglu, climate change is the primary driver behind this alarming phenomenon. Rising temperatures have led to more frequent and severe heatwaves, causing vegetation to become highly flammable as it dries out. Furthermore, altered weather patterns have disrupted rainfall, leaving forests more susceptible to ignition.

Fire Expert Warns of Growing Threat from Summer Forest Fires

Ismail Cem Iyitoglu is a company that has already gained a reputation for excellence in Turkey, where it has been providing high-quality fire engineering solutions to businesses and individuals for many years. With the establishment of the new company in London, the company is poised to take on new challenges and opportunities in the global market.

TÜRKİYE’DE ATAK YANGIN

Tanınmış bir yangın güvenliği çözümleri sağlayıcısı olan Atak Yangın, başarısını kurucusu İsmail Cem İyitoğlu’nun vizyoner liderliğine borçludur. Can ve mal güvenliğini korumaya yönelik güçlü taahhüdü ile Atak Yangın, yangın önleme ve söndürme alanında güvenilir bir isim haline gelmiştir. Çok çeşitli son teknoloji ürün ve hizmetler sunan şirket, Türkiye genelinde işletmeler ve topluluklar için en üst düzeyde güvenliği sağlamaya çalışmaktadır. Atak Yangın, İsmail Cem İyitoğlu’nun rehberliğinde, yangın güvenliğinde sınırları zorlamaya ve sektöre yeni ölçütler belirlemeye, yeniliklere devam ediyor.

CNNTÜRK - 1915 Çanakkale Köprüsü

Atak Yangın Grup olarak bizler, sektördeki deneyimlerimizi her daim ön planda tutmakta ve güvenlik, proje, ekipman ve sistem olmak üzere birçok hususu bir araya getirmekteyiz. Yangın danışmanlık hizmetleri vererek şahıs ve kurumların yangın konusunda bilinçlenmesini sağlamaktayız.

Orman Yangınlarına Tedbir Alınmalı

İSTANBUL, (DHA) – Orman yangınlarının adeta küresel bir sorun haline geldiği günümüzde, yangın söndürme sektöründeki gelişmelerin hayati bir konu olduğunu ifade eden Atak Yangın Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Cem İyitoğlu, “Yangın söndürme sektörüne sıradan bir sektör olarak bakılmamalı.

Ege Bölgesine Yatırım Planı

Geçtiğimiz yıl çıkan orman yangınları ile gerekliliği bir kez daha önem kazanan yangın söndürme ekipmanları konusunda uzman isimlerden biri olan Atak Yangın Söndürme Cihazları Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Cem İyitoğlu, Ege Bölgesi’nde güneş enerjisi kullanarak yüzde 80 elektrik kazanımı sağlayacak üretim..

Küresel İklim Değişikliğinde Yangının Önemi

“Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu Akdeniz Havzası’nın küresel iklim değişikliği noktasında en hassas yerlerden biri olduğunu biliyoruz. Akdeniz havzasında 2 derecelik bir sıcaklık artışının beklenmeyen çeşitli hava olaylarına, sıcak hava dalgalarına, orman yangınların sayısında ve etkisinde artışa, kuraklığa, tüm bu etkiler nedeni

Ormanlarımızı Koruyalım

Her şeyin başının eğitim olduğunu dile getiren İsmail Cem İyitoğlu, “Ne kadar çok insanı orman yangınları konusunda eğitebilir ve bilinçlendirebilirsek bu konuda alacağımız mesafe o oranda hızlı olur. Her şeyden önce insanlarımıza doğaya rastgele çöp, izmarit vb. atmaması konusunda ciddi bir eğitim verilerek insanlarımız bilinçlendirilmeli.

Ormanlarımızı Koruyalım

2021 yazında Avrupa, ABD, Rusya Meksika, Kanada ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere toplam 43 ülkede yangınlar olmuş ve 500 bin hektara yakın bir alan kül olmuştu. Türkiye’nin de içinde olduğu orman yangınlarının ardından gözlerin yangın söndürme sektörüne çevrildiğini ve bu sektörün ne kadar önemli bir sektör

Orman Yangınları

Yangın söndürme sektörünün öneminden bahseden İyitioğlu, iş yerlerinde yangın güvenliği konusunda da gerekli önlemlerin alınması gerektiğinden bahsetti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan İyitioğlu, “Can ve mal kaybına neden olan yangınlar, önlem alınmasını zorunlu kılan afetler arasında yer alıyor.

Orman Yangınları Hakkında

Yangın söndürme sistemlerinin kaliteli olmasının, bu sistemlerin efektif şekilde kullanılması adına önemli olduğunu ifade eden İsmail Cem İyitoğlu “Kaliteli ürünler adına ilk etapta risk analizlerinin yapılması gerekir. Ayrıca ürünlerin tasarımı ve üretim aşamasında da yatırımcılar gerekli bilgi ve bilince sahip olmak durumundadır.

Orman Yangınları

Yangın ve yangın söndürme sektöründe en önemli hususun can güvenliği olduğunu belirten İsmail Cem İyitoğlu, “Biliyorsunuz yangın esnasında temel olarak ön planda tutulması gereken can güvenliğidir. Bu kapsamda, sektör bazında yapılacak yatırımların ve üretilecek gelişmiş cihazların;yangın esnasında doğru

Yangınla Mücadele Araçları

Değişmekte olan küresel iklim döngüsü ile birlikte ülkelerin yangın güvenliği konusunda aldıkları önlemleri yeterli bulmayan İyitoğlu Türkiye’nin bu konuda önemli ölçüde ilerleme kaydettiğini belirtmektedir. Gerek yasal düzenlemeler, gerek insanların bilinçlendirilmesi ve eğitilmesi ile birlikte gelecekte daha önemli ölçüde ilerlemenin

Hızlı Yükseliş

Son günlerde dünyayı saran ve bir hayli kontrol altına alınamayan orman yangınları hakkında da bir uzman olarak konuştuğumuz İsmail Cem iyitoğlu, “Yangınlar artık dünyanın bir sorunu yani küresel sorun haline geldi. İklim değişikliği, bilinçsizlik ve doğayı gaddarca kullanan insanoğlu sonucunda bu yangınlar ile yüzleşiliyor

Doğa Yangınları Hakkında

ATAK, ilk olarak yangın söndürme cihazları ile ilgili dolum bakım ve satışının yapıldığı küçük bir işletme iken günümüzde çok geniş bir hizmet ağına sahip olmuştur. Bugün, bu firma İsmail Cem İyitoğlu tarafından yönetilmekte olup; inşaat, tekstil, eğitim kurumları, silah sanayi, metal sanayi ve plastik sanayi olmak üzere çok farklı…